Spoločnosť HrTech s. r. o. bola založená 1. januára 2011. Naše skúsenosti a aktivity v týchto oblastiach sa od roku 2009 postupne rozvíjali a odvtedy pracujeme s poprednými komponentmi EOAT.

Tento rozvoj nás v roku 2013 doviedol k spolupráci s Nemeckou firmou AGS Automation Greifsysteme Schwope GmbH, a významne ovplyvnila činnosť našej firmy. 

Výsledkom tejto spolupráce sme v roku 2013 predstavili inovatívny PreciGrip systém, ktorý výrazne skracuje čas zostrojenia a je cenovo dostupnejšiu alternatívnou systému, ktorý aktuálne používate. Napriek tomu je však s Vaším pôvodným systémom kompatibilný.

Výrobná hala

Spoločnosť HrTech prišla postupným vývojom do štádia, v ktorom sa zvýšili požiadavky na priestor, čoho výsledkom je nová výrobno-administratívna budova, ktorá bola projektovaná na mieru pre náš zámer aktivít s celkovou podlahovou plochou 874m². Administratívna časť je dvojpodlažná a tvorí jednu tretinu celkového pôdorysu spolu s priestormi pre showroom, školiace a ostatné funkčné priestory. Zvyšnú časť budovy tvorí výrobná časť, ktorá je rozdelená do troch tretín, a to výrobná časť určená pre obrábacie stroje s príslušenstvom, skladová časť s prehľadným rozmiestnením dielov a ostatného materiálu v regálovom systéme a posledná tretina tvorí výrobnú časť určenú na montáž zariadení.

Energetická hospodárnosť budovy je na úrovni A0 s použitím tepelných čerpadiel určených na kúrenie a chladenie všetkých priestorov v kombinácii s rekuperáciou.

Budova zabezpečuje tie správne pracovné podmienky, ktoré prispievajú k celkovej dobrej funkčnosti nášho tímu.

hrtech_budova

Energetická hospodárnosť našej výrobno-administratívnej budovy dosiahla v globálnom ukazovateli hodnotenie A0. Projekt bol zameraný na použitie technológií, ktoré z dlhodobého hľadiska spĺňajú požiadavky na úsporu energie na vykurovanie a chladenie. V objekte sú inštalované tepelné čerpadlá typu vzduch – voda v kombinácii s rekuperáciou vzduchu. Vonkajší obal budovy tvoria konštrukcie, ktoré dosahujú priemerný súčiniteľ prechodu tepla 0,145W/m2K.

0
Zákazníkov
0
Krajín DO KTORÝCH PREDÁVAME
0
Rokov na trhu