Spoločnosť HrTech s. r. o. bola založená 1. januára 2011. V oblasti automatizácie máme viac než 10 ročné skúsenosti. Na Slovenskom a Českom trhu zastupujeme spoločnosť AGS Automation Greifsysteme Schwope GmbH. 

Spoločnosť HrTech s.r.o. sa zaoberá návrhom a výrobou zariadení pre automatizáciu výrobných procesov a s tým spojený predaj dielov EOAT.

Výrobná hala

Koncom roka 2020 sa spoločnosť HrTech s.r.o., presťahovala do nových moderných priestorov, ktoré zodpovedajú  jej požiadavkám.  Celková podlahová plocha budovy je 874m². Administratívna časť je dvojpodlažná a tvorí jednu tretinu celkového pôdorysu spolu s priestormi pre showroom, školiace a ostatné funkčné činnosti. Zvyšnú časť budovy tvoria výrobné priestory, ktorý sú rozdelené do troch tretín. Prvá výrobná časť je určená pre obrábacie stroje s príslušenstvom, druhá skladová časť je vybavená regálovým systémom s prehľadným rozmiestnením dielov a ostatného materiálu a poslednú tretinu tvorí výrobná časť určená na montáž zariadení.

Budova zabezpečuje tie správne pracovné podmienky, ktoré prispievajú k efektívnemu fungovaniu nášho tímu.

hrtech_budova

Energetická hospodárnosť našej výrobno-administratívnej budovy dosiahla v globálnom ukazovateli hodnotenie A0. Projekt bol zameraný na použitie technológií, ktoré z dlhodobého hľadiska spĺňajú požiadavky na úsporu energie na vykurovanie a chladenie. V objekte sú inštalované tepelné čerpadlá typu vzduch – voda v kombinácii s rekuperáciou vzduchu. Vonkajší obal budovy tvoria konštrukcie, ktoré dosahujú priemerný súčiniteľ prechodu tepla 0,145W/m2K.

0
Zákazníkov
0
Krajín DO KTORÝCH PREDÁVAME
0
Rokov na trhu